• English
 • Russian
 • Ukrainian
 • Громадська організація«АСОЦІАЦІЯ АКУШЕРІВ-ГІНЕКОЛОГІВ
  УКРАЇНИ»

  Новини


  Шановні колеги!

  Пропонуємо взяти участь в одній з головних подій року для акушерів-гінекологів України - науково-практичній конференції з міжнародною участю «Актуальні питання репродуктивної медицини», яка відбудеться 26-27 березня 2015 р. у м.Дніпропетровськ під егідою Міністерства охорони здоров'я України, ГО «Асоціація акушерів-гінекологів України», Національної Академії медичних наук України.

  «Науково-практична конференція з міжнародною участю «Актуальні питання репродуктивної медицини»
  Детальніше


  19-20 Лютого, 2015 р. на виконання двостороннього меморандуму про наміри між Міністерствами охорони здоров’я України та Німеччини (від 18.06.2012 р.) у конференц-центрі «Premier Hall» (м. Київ) відбувся 6-й науково-практичний семінар з акушерства та неонатології в рамках впровадження Україно-Німецького партнерства з акушерства, перинатології та неонатальної медицини.

  На відкритті тренінгу з офіційними привітаннями виступили представники МОЗ України та Німеччини, НАМН України, НМАПО ім. П.Л.Шупика, ГО «ААГУ», НАМНУ, ГУОЗ Київської МДА.

  6-ий Україно-Німецький семінар з акушерства та неонатології
  Резюме


  19-20 лютого 2015 р. на виконання двостороннього меморандуму про наміри між Міністерствами охорони здоров’я України та Німеччини (від 18.06.2012 р.) відбудеться 6-й науково-практичний семінар в рамках впровадження Україно-Німецького партнерства з акушерства, перинатології та неонатальної медицини.

  Семінар проходитиме:

  м. Київ, конференц-центр «PremierHall», вул. Володимирська, 49а.

  Початок семінару – о 10:00 год. 19 Лютого 2015 р.

  Участь у семінарі безкоштовна.

  Реєстрація учасників починається о 8:30.

  Попередня реєстрація є обов’язковою.

  6-ий Україно-Німецький семінар з акушерства та неонатології
  Детальніше


  Оргкомітет науково-практичної конференції «ЕПІДЕМІОЛОГІЯ, ІМУНОПАТОГЕНЕЗ, ДІАГНОСТИКА, ЛІКУВАННЯ ХЛАМІДІОЗУ І TORCH – ІНФЕКЦІЙ» запрошує Вас прийняти участь в роботі конференції, яка відбудеться 6 листопада 2014 року в м. Києві в конференц-залі готелю Турист (вул. Р. Окіпної, 2).

  Отримати додаткову інформацію та зареєструватись для участі у конференції можливо на сайті http://www.chil.com.ua/.

  «Конференції 22-23 березня у м.Донецьк та 22-23 травня у м.Дніпропетровськ переносяться»
  Детальніше


  Громадська організація «Асоціація акушерів-гінекологів України» повідомляє, що запланований раніше ІІ науковий симпозіум «Актуальні питання інтенсивної терапії та анестезіологічного забезпечення в акушерстві, гінекології та перинатології» на 6-7 листопада 2014р. у м. Дніпропетровськ відмінено в зв’язку із ситуацією, що склалася в Україні. Орієнтовна дата проведення цього заходу запланована на 5-6 листопада 2015 року.

  «Конференції 22-23 березня у м.Донецьк та 22-23 травня у м.Дніпропетровськ переносяться»
  Детальніше


  Асоціація акушерiв-гiнекологiв України повідомляє, що запланований на 22-23 травня 2014 року в м. Дніпропетровську ІІ міждисциплінарний науковий симпозіум з міжнародною участю «Актуальні питання інтенсивної терапії та анестезіологічного забезпечення в акушерстві, гінекології та перинатології» за технічних обставин переноситься на 6-7 листопада 2014 року. Місце проведення уточнюється та буде повідомлено додатково.

  «Конференції 22-23 березня у м.Донецьк та 22-23 травня у м.Дніпропетровськ переносяться»
  Детальніше


  У зв’язку із внутрішньо-політичною ситуацією, що склалася в Україні, Асоціація акушерів-гінекологів України повідомляє, що конференції, які планувались на 24-25 березня у м.Донецьк та 22-23 травня у м.Дніпропетровськ, переносяться. Про дату та місце їх проведення буде повідомлено додатково.

  «Конференції 22-23 березня у м.Донецьк та 22-23 травня у м.Дніпропетровськ переносяться»
  Детальніше


  22-23 травня 2014 року в м. Дніпропетровськ планується проведення ІІ міждисциплінарного наукового симпозіуму з міжнародною участю «Актуальні питання інтенсивної терапії та анестезіологічного забезпечення в акушерстві, гінекології та перинатології».

  Науково-практична конференція включена до Реєстру з’їздів, конгресів, симпозіумів та науково–практичних конференцій, які проводитимуться у 2014р.

  «Актуальні питання інтенсивної терапії та анестезіологічного забезпечення в акушерстві, гінекології та перинатології»
  Детальніше


  24-25 березня в м. Донецьк планується проведення Всеукраїнської конференції з міжнародною участю «Основні аспекти репродуктивної медицини».

  Місце проведення: готель Victoria Hotel Center, м. Донецьк, Пр. Миру, 14-а (місце проведення може бути змінено, про що буде надана додаткова інформація).

  Конференція включена до Реєстру з’їздів, конгресів, симпозіумів та науково–практичних конференцій, які проводитимуться у 2014 р.

  «Основні аспекти репродуктивної медицини»
  Детальніше


  25–27 вересня 2013 року в м. Києві відбулася науково-практична конференція з міжнародною участю та Пленум акушерів-гінекологів України на тему: «Репродуктивне здоров’я: актуальні питання сьогодення».

  Місце проведення: «Київський Інститут міжнародних відносин» м. Київ, вул. Мельникова, 36/1. Найближчі зупинки метро: Дорогожичі, Лук´янівська.

  Науково-практична конференція внесена до «Реєстру з’їздів, конгресів, симпозіумів та науково—практичних конференцій, які проводилися у 2013р., затверджений МОН України».

  «Репродуктивне здоров’я: актуальні питання сьогодення»
  Резолюція  1 2 3 4 5 6 7