• English
 • Russian
 • Ukrainian
 • Громадська організація«АСОЦІАЦІЯ АКУШЕРІВ-ГІНЕКОЛОГІВ
  УКРАЇНИ»

  Новини


  25-27 квітня 2017 року у ВЦ «КиївЕкспоПлаза» відбудеться головна подія галузі охорони здоров'я України – VIII Міжнародний медичний форум «Інновації в медицині – здоров'я нації» – міжнародна професійна платформа для обміну досвідом та підвищення кваліфікації, яка об'єднує потужну науково-практичну програму і найбільші в Україні спеціалізовані виставки останніх досягнень ринку охорони здоров'я та фармацевтики.

  VIII Міжнародний медичний форум «Інновації в медицині – здоров'я нації»
  Детальніше


  Міністерство охорони здоров’я України, Національна академія медичних наук України, ГО «Асоціація акушерів-гінекологів України», ДЗ «Дніпропетровська медична академія МОЗ України» запрошують взяти участь у науково-практичній конференції з міжнародною участю «Актуальні питання репродуктивної медицини» 23-24 березня 2017 р., м. Дніпро, вул. Шолом-Алейхема, 4, конгрес-центр «Менора».

  Науково-практична конференціяnз міжнародною участю «Актуальні питання репродуктивної медицини України»
  Детальніше


  Маємо честь запросити акушер-гінекологів, репродуктологів, перинатологів та педіатрів взяти участь у Науково-практичний конференції з міжнародною участю «Сучасні аспекти збереження та відновлення здоров’я жінки», яка відбудеться 11-12 травня 2017 року в найчарівнішому місті України - Вінниці.

  Науково-практична конференціяnз міжнародною участю «Сучасні аспекти збереження та відновлення здоров’я жінки»
  Детальніше


  ДВНЗ "Тернопільський державний медичний університет ім. І.Я. Горбачевського МОЗ України", ГО "Асоціація акушерів-гінекологів України" запрошує Вас взяти участь у роботі Всеукраїнської науково - практичної конференції з міжнародною участю на тему: „Жіноче здоров´я: імплементація сучасних протоколів в клінічну практику”, яка відбудеться 02-03 березня 2017 року у м. Тернопіль, відповідно до «Реєстру з’їздів, конгресів, симпозіумів та науково-практичних конференцій, які проводитимуться у 2017 році».

  Науково-практична конференціяnз міжнародною участю «Жіноче здоровя: імплементація сучасних протоколів в клінічну практику»
  Детальніше


  2-5 мая 2017 года в г. Барселоне состоится Всемирный конгрессе по гистероскопии, в котором впервые будут участвовать представители ГО «Ассоциация акушеров-гинекологов Украины (профессор кафедры акушерства и гинекологии ДМА МЗ Украины Медведев В.М.). Украина пока единственная активная участница из всего бывшего СССР.

  Науково-практична конференція з міжнародною участю «ЕПІДЕМІОЛОГІЯ, ІМУНОПАТОГЕНЕЗ, ДІАГНОСТИКА ТА ЛІКУВАННЯ ХЛАМІДІОЗУ І TORCH-ІНФЕКЦІЙ
  Детальніше


  Організаційний комітет запрошує долучитися до участі в науково-практичній конференції з міжнародною участю «ЕПІДЕМІОЛОГІЯ, ІМУНОПАТОГЕНЕЗ, ДІАГНОСТИКА ТА ЛІКУВАННЯ ХЛАМІДІОЗУ І TORCH-ІНФЕКЦІЙ», яка відбудеться 23 листопада 2016 року в м. Києві.

  До участі запрошуються імунологи, гінекологи, акушери-гінекологи, дерматовенерологи, урологи, терапевти, сімейні лікарі, отоларингологи, алергологи.

  Науково-практична конференція з міжнародною участю «ЕПІДЕМІОЛОГІЯ, ІМУНОПАТОГЕНЕЗ, ДІАГНОСТИКА ТА ЛІКУВАННЯ ХЛАМІДІОЗУ І TORCH-ІНФЕКЦІЙ
  Детальніше


  У співпраці з Регіональним офісом Фонду Народонаселення ООН (UNFPA) для країн Східної Європи і Центральної Азії (EECARO), Європейська рада і коледж акушерства і гінекології (EBCOG) пропонує щорічну премію/грант в розмірі € 4000, в якості внеску вартості успішного заявника для відвідування спеціалізованого центру, що надає можливість покращити знання, навички та поліпшення якості допомоги в області сексуального і репродуктивного здоров'я.

  Щорічна премія/грант EBCOG в розмірі € 4000 в області сексуального і репродуктивного здоров'я
  Детальніше


  Асоцiацiя акушерiв-гiнекологiв України повідомляє, що 22-23 вересня 2016 року в м. Києві (вул. Саксаганського 6, Будинок Кіно) планується проведення XIV з’їзду акушерів-гінекологів України «Проблемні питання акушерства, гінекології та репродуктології в сучасних умовах».

  З’їзд внесено в «Реєстр з’їздів, конгресів, симпозіумів та науково – практичних конференцій, які проводитимуться у 2016 р.», затверджений МОЗ та НАМН України.

  Науково-практична конференціяnз міжнародною участю «Актуальні питання репродуктивної медицини України»
  Детальніше


  Запрошуємо Вас прийняти участь у роботі І Ізраїльсько - Українського наукового симпозіуму «Невідкладні стани та анестезіологічне забезпечення в акушерстві та гінекології», що відбудеться у м. Києві 4-5 листопада 2016 року.

  Організатори симпозіуму: ГО «Асоціація акушерів-гінекологів України», ГО «Асоціація анестезіологів України», Асоціація акушерських анестезіологов Ізраїлю.

  Науково-практична конференціяnз міжнародною участю «Актуальні питання репродуктивної медицини України»
  Детальніше


  Для нас велика честь запропонувати Вам і вашим співробітникам взяти участь в одному з головних подій року для акушерів-гінекологів України – науково-практичній конференції з міжнародною участю «Актуальні питання репродуктивної медицини України», яка відбудеться 24-25 березня 2016 року в місті Дніпропетровську під егідою Міністерства охорони здоров'я України, Асоціації акушерів-гінекологів України, Національної академії медичних наук України, Дніпропетровської медичної академії.

  Науково-практична конференціяnз міжнародною участю «Актуальні питання репродуктивної медицини України»
  Детальніше  1 2 3 4 5 6 7