• English
 • Russian
 • Ukrainian
 • Громадська організація«АСОЦІАЦІЯ АКУШЕРІВ-ГІНЕКОЛОГІВ
  УКРАЇНИ»

  Вельмишановні колеги!


  26 – 27 квітня 2019 року відбудеться перший Східноєвропейський Конгрес з акушерства та гінекології для лікарів-інтернів, та молодих лікарів, який відбудеться у м.Рига (Латвія). Конгрес організовується ініціативною групою Ризького університету імені П. Страдиня, Латвійською Асоціацією лікарів-інтернів з акушерства та гінекології, та Латвійською Асоціацією акушерів-гінекологів, разом з викладачами та студентськими науковими групами (EETOG19).

  Місце проведення: Ризький університет імені П. Страдиня (Латвія).

  Конгрес буде присвячено питанням покращення навчальних навичок у галузі акушерства та гінекології, а також міжнародного наукового співробітництва країн Східної Європи. Зустріч має бути інтерактивна й цікава та поєднувати доповіді запрошених колег з активним обговоренням.

  Програма заходу включає:

  - Освітня частина – лекції, дебати та презентації клінічних випадків;

  - Практична частина – семінари та програми обміну в місцевих лікарнях;

  - Зустріч для перспективних можливостей співпраці в науковій роботі та обміні;

  - Ознайомлення викладачів з EBCOG-PACT (програма Європейської ради і колегії з розвитку акушерства і гінекології по досягненню консенсусу в навчанні);

  - Соціальна програма – екскурсія містом, спільні заходи і т. і.

  Останній термін реєстрації: 31.01.2019

  Більш детальну інформацію та реєстраційну форму розміщено на офіційному вебсайті (www.ginasoc.lv/eetog2019) і офіційній сторінці Facebook (www.facebook.com/EETOG19/).