• English
 • Russian
 • Ukrainian
 • Громадська організація«АСОЦІАЦІЯ АКУШЕРІВ-ГІНЕКОЛОГІВ
  УКРАЇНИ»

  Новини


  Дорогі колеги, друзі!

  Маємо честь запросити Вас взяти участь у роботі науково-практичної конференції „Жіноче здоров´я: імплементація сучасних протоколів в клінічну практику”, яка відбудеться 03-04 березня 2016 року.

  Будемо раді вітати Вас у Тернопільському державному медичному університеті імені І.Я. Горбачевського.

  Науково-практична конференціяnз міжнародною участю «Жіноче здоровя: імплементація сучасних протоколів в клінічну практику»
  Детальніше


  Дорогі колеги, друзі!

  Маємо честь запросити акушерів-гінекологів, репродуктологів, анестезіологів та спеціалістів інноваційних симуляційних технологій взяти участь у Науково-практичний конференції з міжнародною участю «Сучасні аспекти збереження та відновлення здоров’я жінки», яка відбудеться 12-13 травня 2016 року в мальовничому центрі Поділля - чарівному місті Вінниця.

  Науково-практична конференціяnз міжнародною участю «Сучасні аспекти збереження та відновлення здоров’я жінки»
  Детальніше


  Дорогі колеги, друзі!

  Напередодні Нового року та Різдва ми всі живемо в очікуванні чуда. Саме у ці дні хочеться звернутись з привітаннями до тих, хто причетний до найбільшого чуда на землі – народження нового людського життя! Дякуємо Вам за Вашу самовіддану працю, теплі професійні руки, добрі людяні серця!

  Від усієї душі бажаємо у Новому 2016 році успіхів, здоров’я, добробуту, усього найкращого Вам та вашим близьким!

  З Новим Роком та Різдвом Христовим
  Детальніше


  ГО «Асоціація акушерів-гінекологів України» запрошує лікарів акушерів-гінекологів у спільну подорож на 24й Європейський Конгрес з Акушерства та Гінекології, що відбудеться 19-21 травня 2016 року у м. Турін, Італія.


  Запрошення на спільну подорож до Турину
  Детальніше Програма подорожі


  Підсумкові матеріали німецько-української співпраці у галузі перинатальної медицини.


  Підсумкові матеріали німецько-української співпраці у галузі перинатальної медицини.
  Детальніше Завантажити


  Організаційний комітет запрошує відвідати науково-практичну конференцію «Персоніфікація сучасних принципів діагностики та лікування захворювань, обумовлених порушенням імунітету; роль мікробіоти та пробіотиків у формуванні та підтримці імунітету (присвячена до 170-річчя українського вченого лауреата Нобелівської премії І.І. Мечникова)», яка відбудеться 5 листопада 2015 року в м. Києві в конференц-залі Бізнес центрі «Інком» (вул. Смоленська, 31-33 – ст.м. Шулявська).


  Інноваційні підходи в акушерстві, гінекології та репродуктології
  Детальніше


  Громадська організація «Асоцiацiя акушерiв-гiнекологiв України» та «Асоціація анестезіологів України» повідомляють, що 5-6 листопада 2015 року в м.Києві планується проведення ІІ міждисциплінарного наукового симпозіуму з міжнародною участю «Актуальні питання інтенсивної терапії та анестезіологічного забезпечення в акушерстві, гінекології та перинатології».

  Науково-практична конференція включена до Реєстру з’їздів, конгресів, симпозіумів та науково – практичних конференцій, які проводитимуться у 2015 р., що є підставою для офіційного відрядження.

  «Актуальні питання інтенсивної терапії та анестезіологічного забезпечення в акушерстві, гінекології та перинатології»
  Детальніше


  Асоцiацiя акушерiв-гiнекологiв України повідомляє, що 23-24 квітня 2015 р. у м.Києві планується проведення науково-практичної конференції з міжнародною участю «Діагностика та терапія ендокринних порушень у жінок від менархе до менопаузи».

  Місце проведення заходу: м.Київ, Оболонська набережна, 20, Київський Гольф-Центр. Кількість учасників – 200 осіб.

  Інноваційні підходи в акушерстві, гінекології та репродуктології
  Детальніше


  Асоцiацiя акушерiв-гiнекологiв України повідомляє, що 24-25 вересня 2015 року в м. Києві планується проведення науково-практичної конференції з міжнародною участю «Актуальні питання охорони материнства та дитинства в Україні» та Пленуму Асоціації. Про місце проведення заходу буде повідомлено додатково.

  Науково-практична конференція внесена в «Реєстр з’їздів, конгресів, симпозіумів та науково – практичних конференцій, які проводитимуться у 2015 р.», затверджений МОЗ та НАМН України.

  Інноваційні підходи в акушерстві, гінекології та репродуктології
  Детальніше


  Резюме науково-практичної конференції з міжнародною участю «Інноваційні підходи в акушерстві, гінекології та репродуктології» 24-26 вересня 2014 року, м.Київ.

  Світлій пам’яті нашого Друга та Вчителя – Професора Луїса Джеральда Кіта, ми маємо честь присвятити цю Науково- практичну Конференцію та Пленум Асоціації акушерів-гінекологів України.

  Зі скорботою та вдячністю ...

  Інноваційні підходи в акушерстві, гінекології та репродуктології
  Резюме  1 2 3 4 5 6 7