• English
 • Russian
 • Ukrainian
 • Громадська організація«АСОЦІАЦІЯ АКУШЕРІВ-ГІНЕКОЛОГІВ
  УКРАЇНИ»

  Новини


  ГО «Асоцiацiя акушерiв-гiнекологiв України» повідомляє, що 3-4 жовтня 2019 року в м. Києві (вул. Хрещатик 2, Український дім) планується проведення Пленуму Асоціації акушерів-гінекологів України та науково–практичної конференції з міжнародною участю «Акушерство та гінекологія: актуальні та дискусійні питання».

  Захід внесено в «Реєстр з’їздів, конгресів, симпозіумів та науково – практичних конференцій, які проводитимуться у 2019 р.» (№ 305), затверджений МОЗ та НАМН України.

  Пленуму Асоціації акушерів-гінекологів України та науково–практичної конференції з міжнародною участю «Акушерство та гінекологія: актуальні та дискусійні питання»
  Детальніше


  28-29 березня 2019 року в м. Дніпро в найбільшому в світі єврейському центрі «Менора» (вул. Шолом-Алейхема, 4), відповідно до «Реєстру з'їздів, конгресів, симпозіумів та науково-практичних конференцій у 2019 році» пройде Всеукраїнська 5-та науково-практична конференція з міжнародною участю «Актуальні питання репродуктивної медицини в Україні».

  Організатори конференції: Міністерство охорони здоров'я України, Академія медичних наук України, Асоціація акушерів-гінекологів України, Дніпропетровська медична академія МОЗ України, Українська медична інформаційна агенція, Департамент охорони здоров’я Дніпропетровської обласної державної адміністрації.

  МІЖНАРОДНИЙ МАЙСТЕРКЛАС «ЗУСТРІЧ З ЕКСПЕРТАМИ: ПРАКТИЧНЕ АКУШЕРСТВО»
  Детальніше


  Маємо честь запросити Вас взяти участь у роботі Всеукраїнської науково-практичної конференції з міжнародною участю «Актуальні питання сучасного акушерства», яка відбудеться 4-5 квітня 2019 року в ДВНЗ «Тернопільський державний медичний університет імені І.Я. Горбачевського МОЗ України».

  В рамках конференції круглий стіл «Невідкладні стани в акушерстві» та майстер-клас «Імплементація міжнародних норм у діагностику та лікування патології шийки матки».

  Всеукраїнська науково-практична конференція з міжнародною участю «Актуальні питання сучасного акушерства»
  Детальніше


  25 січня в м. Києві ми з Вами зустрічались з двома непересічними особистостями, професіоналами, лідерами європейського акушерства та друзями нашої Асоціації – Prof. Jacky Nizard (професором кафедри акушерства та гінекології університету Сорбонна, Hôpital Pitié Salpêtrière, Service Maternité), чинним Президентом EBCOG та Віце-президентом Європейської асоціації акушерок (EMA), Ms. Agnès Simon (старшою акушеркою, ризик-менеджером та оперативним координатором Університетської лікарні Париж Схід).

  МІЖНАРОДНИЙ МАЙСТЕРКЛАС «ЗУСТРІЧ З ЕКСПЕРТАМИ: ПРАКТИЧНЕ АКУШЕРСТВО»
  Детальніше


  27th World Congress on Controversies in Obstetrics, Gynecology & Infertility (COGI), November 21-23, 2019 in Paris, France. http://cogi-congress.org/

  Згідно домовленостей між відділом міжнародного співробітництва ААГУ та оргкомітетом конгресу, лікарі з України матимуть 10% дисконт для участі в роботі одного з найбільш цікавих професійних івентів з акушерства та гінекології. В минулому році цей захід відвідали понад 25 українських лікарів та науковців. Деталі реєстрації для отримання знижки наведені нижче.

  27th World Congress on Controversies in Obstetrics, Gynecology & Infertility (COGI)
  Детальніше


  Раді повідомити Вам, що програма обміну ENTOG 2019 відбудеться у Польщі, 3-8 червня.

  Уже традиційно, 2 учасники з кожної країни запрошуються до участі, які будуть обрані радою УНТОГ.

  На Вас чекають: 4 дні досвіду в різних лікарнях по всій країні, ранкові семінари та наукові зустрічі, розважальна програма від місцевих молодих лікарів, а також засідання ради ENTOG, участь у виборах країни для проведення програми обміну ENTOG в 2021 році та багато іншого!

  Програма обміну ENTOG 2019 у Польщі
  Детальніше


  EBCOG нагороджує європейських інтернів та молодих лікарів з акушерства, та гінекології трьома індивідуальними стипендіями на рік у розмірі 3000 EUR кожна, для проведення стажування в іноземних лікувальних закладах протягом трьох місяців, які визнані радою EBCOG.

  Проект спрямований на здобуття іноземного досвіду та міжнародного обміну в Європі.

  Передбачається особистий контакт кандидатів з лікарнями, для забезпечення прозорості та доцільності надання стипендії.

  Стипендії EBCOG для проведення стажування в іноземних лікувальних заклада
  Детальніше


  26 – 27 квітня 2019 року відбудеться перший Східноєвропейський Конгрес з акушерства та гінекології для лікарів-інтернів, та молодих лікарів, який відбудеться у м.Рига (Латвія). Конгрес організовується ініціативною групою Ризького університету імені П. Страдиня, Латвійською Асоціацією лікарів-інтернів з акушерства та гінекології, та Латвійською Асоціацією акушерів-гінекологів, разом з викладачами та студентськими науковими групами (EETOG19).

  перший Східноєвропейський Конгрес з акушерства та гінекології для лікарів-інтернів, та молодих лікарів
  Детальніше


  Європейські медичні організації підтверджують, що запобігання інфекційним захворюванням шляхом вакцинації є безпечним та дуже ефективним. Імунізація через вакцинацію – найкращий захист від серйозних, навіть смертельних захворювань.

  Європейські медичні організації закликають уряди та законодавців гарантувати, що програми вакцинації підтримуються в інтересах європейських громадян.

  Заява Європейських медичних організацій про підтримку вакцинації
  Детальніше


  29 листопада в м. Яремче в рамках Всеукраїнської науково-практичної конференції з міжнародною участю «Інноваційні технології в акушерстві та гінекології: від науки до практики», відбулося робоче засідання експертної групи ГО «Асоціація акушерів-гінекологів України» стосовно проблеми профілактики ізоімунізації та сучасного стану захворюваності на ГХПН в Україні. Модератором виступив Голова Виконавчого комітету асоціації, член-кор. НАМН України, д.мед.н., проф. Камінський В. В.

  Всеукраїнська науково-практична конференція з міжнародною участю «Інноваційні технології в акушерстві та гінекології: від науки до практики»
  Детальніше  1 2 3 4 5 6 7