• English
 • Russian
 • Ukrainian
 • Громадська організація«АСОЦІАЦІЯ АКУШЕРІВ-ГІНЕКОЛОГІВ
  УКРАЇНИ»

  Вельмишановні колеги!


  ДВНЗ "Тернопільський державний медичний університет ім. І.Я. Горбачевського МОЗ України", ГО "Асоціація акушерів-гінекологів України" запрошує Вас взяти участь у роботі Всеукраїнської науково - практичної конференції з міжнародною участю на тему: "Жіноче здоров'я: імплементація сучасних протоколів в клінічну практику", яка відбудеться 01-02 березня 2018 року у м. Тернопіль, відповідно до «Реєстру з’їздів, конгресів, симпозіумів та науково-практичних конференцій, які проводитимуться у 2018 році».

  Запрошуємо взяти участь фахівців акушерів-гінекологів, анестезіологів, сімейних лікарів, терапевтів, кардіологів та усіх бажаючих.

  Невід’ємним завданням сучасного акушерства та медицини в цілому є адекватна та висококваліфікована медична допомога на усіх рівнях медичної галузі. Завдання, що ставляться сьогодні перед медичними працівниками включають систематичне підвищення кваліфікації спеціаліста, тренінги, майстер класи, вивчення міжнародних гайдлайнів та протоколів з наступним вибором оптимального методу діагностики і лікування пацієнтів. Полегшення цієї роботи можливе за умови участі у міжнародних та всеукраїнських науково-практичних конференціях, можливості відпрацювання та вдосконалення своїх практичних навичок із спеціалістами на майстер класах, що дасть можливість сформувати впевненість та рішучість дій в екстремальних, особливо в акушерських, ситуаціях.

  В рамках науково-практичної конференції планується проведення майстер-класів у спеціалізованому тренінговому центрі.

  Проведення Всеукраїнського міждисциплінарного форуму дасть можливість фахівцям різних спеціальностей розробити спільні міждисциплінарні підходи та методики ведення вагітних жінок із коморбідною патологією, покращити не лише жіноче здоров'я шляхом імплементації сучасних протоколів в клінічну практику, а й забезпечити регулярне співробітництво між акушерами-гінекологами та вузькими спеціалістами внутрішньої медицини.

  Напрямки секцій:

  • Пленарне засідання

  • Проблемні питання акушерства

  • Проблемні питання гінекології

  • Невідкладна допомога та інтенсивна терапія коморбідних станів у вагітних

  • Сучасні погляди на лікування екстрагенітальних захворювань при вагітності та гінекологічній патології

  Теми доповідей просимо надсилати не пізніше 01 лютого 2018 року на e-mail: geryak_svitlana@ukr.net.

  Прохання вказувати прізвище, імя, по-батькові (повністю) доповідача, назва доповіді, звання, місце роботи.

  Місце проведення конференції: ДВНЗ " Тернопільський державний медичний університет імені І.Я. Горбачевського МОЗ України", за адресою: Адміністративний корпус медичного університету, майдан Волі, 1, м. Тернопіль, 46001.

  Нагадуємо, що довідки з організаційних питань, спонсорської участі та презентації доповідей можна отримати за телефонами:

  +38(0352) 52-38-81; (050) 377-43-17 - кафедра акушерства та гінекології №2, проф. Геряк Світлана Миколаївна

  Опублікувати тези доповідей та матеріали на конференцію згідно вимог можна за e-mail: akyw_ginek2@tdmu.edu.ua

  З повагою, проф. Світлана Геряк