• English
 • Russian
 • Ukrainian
 • Public organization«ASSOCIATION OF OBSTETRICIANS
  AND GYNAECOLOGISTS OF UKRAINE»

  News


  26-27 квітня 2019 року відбувся 1-й Східно-Європейський Конгресс молодих лікарів з акушерства та гінекології, що зібрав в чарівному місті Рига (Латвія) не менш чарівних колег, яких єднає не тільки приналежність до нашої спеціальності, але й бажання вчитись, обмінюватись досвідом, проводити власні наукові дослідження, розширювати контакти, знаходити друзів і однодумців та просто чудово проводити час, поєднуючи корисне з приємним.

  1st Eastern European Congress for Trainees in Obstetrics and Gynaecology
  Read more


  З глибоким сумом сповіщаємо, що 8 травня 2019 р. на 76 р. життя після виснажливої хвороби перестало битися серце професора Олександра Олексійовича Зелінського, голови Одеського відділення Асоціації акушерів-гінекологів України, завідувача кафедри акушерства та гінекології №2 Одеського національного медичного університету, Заслуженого діяча науки і техніки України.

  OBITUARY ZELINSKIY OLEKSANDR OLEKSIYOVYCH
  Read more


  Маємо честь запросити акушер-гінекологів, репродуктологів, перинатологів та педіатрів взяти участь у Міжнародному медичному конгресі «Сучасні аспекти збереження та відновлення здоров’я жінки», яка відбудеться 10-11 травня 2019 року найчарівнішому місті України - Вінниці.

  Науково-практичний конференції з міжнародною участю «Сучасні аспекти збереження та відновлення здоров’я жінки»
  Read more


  МОЗ України, Асоціація акушерів-гінекологів України, Одеський національний медичний університет, Кафедра акушерства та гінекології №1, Кафедра хірургії №4 з курсом онкології запрошують 17-18.05.2019 р. до участі у науково-практичній конференції з міжнародною участю “Експансивна хірургія в гінекології: рак, ендометріоз”.

  Місце проведення: Grand Marine Hotel, Південносанаторний провулок 5, Совіньон, Одеса, Україна. Аудиторія: гінекологи, онкогінекологи, хірурги, онкохірурги, радіологи, хіміотерапевти, репродуктологи, урологи, колопроктологи, сімейні лікарі.

  Scientific and Practical Conference with International Participation «Expansive Surgery in Gynecology: Cancer, Endometriosis»
  Read more


  ГО «Асоцiацiя акушерiв-гiнекологiв України» повідомляє, що 3-4 жовтня 2019 року в м. Києві (вул. Хрещатик 2, Український дім) планується проведення Пленуму Асоціації акушерів-гінекологів України та науково–практичної конференції з міжнародною участю «Акушерство та гінекологія: актуальні та дискусійні питання».

  Захід внесено в «Реєстр з’їздів, конгресів, симпозіумів та науково – практичних конференцій, які проводитимуться у 2019 р.» (№ 305), затверджений МОЗ та НАМН України.

  The Plenary Meeting of the Association of Obstetricians-Gynecologists of Ukraine and the Scientific-Practical Conference «Obstetrics and Gynecology: Actual and Discussion Issues»
  Read more


  28-29 березня 2019 року в м. Дніпро в найбільшому в світі єврейському центрі «Менора» (вул. Шолом-Алейхема, 4), відповідно до «Реєстру з'їздів, конгресів, симпозіумів та науково-практичних конференцій у 2019 році» пройде Всеукраїнська 5-та науково-практична конференція з міжнародною участю «Актуальні питання репродуктивної медицини в Україні».

  Організатори конференції: Міністерство охорони здоров'я України, Академія медичних наук України, Асоціація акушерів-гінекологів України, Дніпропетровська медична академія МОЗ України, Українська медична інформаційна агенція, Департамент охорони здоров’я Дніпропетровської обласної державної адміністрації.

  INTERNATIONAL MASTERCLASS «MEETING WITH EXPERTS: PRACTICAL SURVIVAL»
  Read more


  Маємо честь запросити Вас взяти участь у роботі Всеукраїнської науково-практичної конференції з міжнародною участю «Актуальні питання сучасного акушерства», яка відбудеться 4-5 квітня 2019 року в ДВНЗ «Тернопільський державний медичний університет імені І.Я. Горбачевського МОЗ України».

  В рамках конференції круглий стіл «Невідкладні стани в акушерстві» та майстер-клас «Імплементація міжнародних норм у діагностику та лікування патології шийки матки».

  All-Ukrainian scientific-practical conference with international participation «Topical issues of modern obstetrics»
  Read more


  25 січня в м. Києві ми з Вами зустрічались з двома непересічними особистостями, професіоналами, лідерами європейського акушерства та друзями нашої Асоціації – Prof. Jacky Nizard (професором кафедри акушерства та гінекології університету Сорбонна, Hôpital Pitié Salpêtrière, Service Maternité), чинним Президентом EBCOG та Віце-президентом Європейської асоціації акушерок (EMA), Ms. Agnès Simon (старшою акушеркою, ризик-менеджером та оперативним координатором Університетської лікарні Париж Схід).

  INTERNATIONAL MASTERCLASS «MEETING WITH EXPERTS: PRACTICAL SURVIVAL»
  Read more


  27th World Congress on Controversies in Obstetrics, Gynecology & Infertility (COGI), November 21-23, 2019 in Paris, France. http://cogi-congress.org/

  Згідно домовленостей між відділом міжнародного співробітництва ААГУ та оргкомітетом конгресу, лікарі з України матимуть 10% дисконт для участі в роботі одного з найбільш цікавих професійних івентів з акушерства та гінекології. В минулому році цей захід відвідали понад 25 українських лікарів та науковців. Деталі реєстрації для отримання знижки наведені нижче.

  INTERNATIONAL MASTERCLASS «MEETING WITH EXPERTS: PRACTICAL SURVIVAL»
  Read more


  Раді повідомити Вам, що програма обміну ENTOG 2019 відбудеться у Польщі, 3-8 червня.

  Уже традиційно, 2 учасники з кожної країни запрошуються до участі, які будуть обрані радою УНТОГ.

  На Вас чекають: 4 дні досвіду в різних лікарнях по всій країні, ранкові семінари та наукові зустрічі, розважальна програма від місцевих молодих лікарів, а також засідання ради ENTOG, участь у виборах країни для проведення програми обміну ENTOG в 2021 році та багато іншого!

  ENTOG 2019 exchange program in Poland
  Read more


  EBCOG нагороджує європейських інтернів та молодих лікарів з акушерства, та гінекології трьома індивідуальними стипендіями на рік у розмірі 3000 EUR кожна, для проведення стажування в іноземних лікувальних закладах протягом трьох місяців, які визнані радою EBCOG.

  Проект спрямований на здобуття іноземного досвіду та міжнародного обміну в Європі.

  Передбачається особистий контакт кандидатів з лікарнями, для забезпечення прозорості та доцільності надання стипендії.

  EBCOG scholarships for internships in foreign medical institutions
  Read more


  26 – 27 квітня 2019 року відбудеться перший Східноєвропейський Конгрес з акушерства та гінекології для лікарів-інтернів, та молодих лікарів, який відбудеться у м.Рига (Латвія). Конгрес організовується ініціативною групою Ризького університету імені П. Страдиня, Латвійською Асоціацією лікарів-інтернів з акушерства та гінекології, та Латвійською Асоціацією акушерів-гінекологів, разом з викладачами та студентськими науковими групами (EETOG19).

  1st Eastern European Congress for Trainees in Obstetrics and Gynaecology
  Read more


  European medical organisations reaffirm that the prevention of communicable diseases through vaccination is safe and very effective. Immunisation through vaccination is the best protection we have against serious, even deadly, diseases.

  European medical organisations call on governments and legislators to assure that vaccination programmes are supported in the best interest of European citizens.

  European Medical Organisations’ Statement on Supporting Vaccination
  Read more


  29 листопада в м. Яремче в рамках Всеукраїнської науково-практичної конференції з міжнародною участю «Інноваційні технології в акушерстві та гінекології: від науки до практики», відбулося робоче засідання експертної групи ГО «Асоціація акушерів-гінекологів України» стосовно проблеми профілактики ізоімунізації та сучасного стану захворюваності на ГХПН в Україні. Модератором виступив Голова Виконавчого комітету асоціації, член-кор. НАМН України, д.мед.н., проф. Камінський В. В.

  Scientific conference with international participation «Innovative technologies in Obstetrics and Gynecology: from science to practice»
  Read more


  January 25 in Kyiv INTERNATIONAL WORKSHOP «MEET THE EXPERTS IN CLINICAL OBSTETRICS».

  Clinical standards for induction of childbirth; French manual on the use of oxytocin (2017); happy Caesar: how to improve the practical experience of patients and doctors at the Caesarean section; teamwork at postnatal bleeding: the role of midwives in the delivery room; EMA and its activity: should Ukraine join?

  INTERNATIONAL MASTERCLASS «MEETING WITH EXPERTS: PRACTICAL SURVIVAL»
  Read more


  29-30 листопада 2018 року планується проведення Всеукраїнської науково-практичної конференції з міжнародною участю «Інноваційні технології в акушерстві та гінекології: від науки до практики». Конференція відбудеться в м. Івано-Франківськ, Яремче, «Буковель» (детальні відомості будуть надані в наступних повідомленнях).

  Реєстрація учасників конференції: 29 листопада 08:00 – 10:00 год.

  Початок конференції: 10:00 год.

  Scientific conference with international participation «Innovative technologies in Obstetrics and Gynecology: from science to practice»
  Read more


  Європейська Молодіжна Мережа з Акушерства та Гінекології (ENTOG) повідомляє про можливість отримати безкоштовну реєстрацію для участі у ряді наукових заходів європейських товариств з акушерства та гінекології, перинатальноі медицини та вивчення проблем ендометріозу.

  Усі інші молоді фахівці, які є членами ААГУ та/або УНТОГ можуть отримати дисконт при реєстрації на ці та інші наукові форуми у 2018 році.

  ENTOG announces the opportunity to get a free registration for a number of scientific events
  Read more


  IVI Global Education запрошує молодих лікарів та інтернів останнього року навчання за фахом акушерство та гінекологія до участі у програмі підготовки фахівців із репродуктивної медицини та гінекологічної ендокринології.

  Це унікальна можливість для гінекологів та молодих лікарів поглибити свої знання та спеціалізуватися в цій медичній сфері за підтримки найкращих фахівців. Програма складається з дворічної спеціалізованої підготовки з трудовим договором в двох провідних центрах репродуктивної медицини Іспанії - IVI Madrid та IVI Valencia.

  Emergency and anesthetic care in obstetrics, gynecology and militaristic medicine
  Read more


  Запрошуємо Вас прийняти участь у роботі ІІ Ізраїльсько - Українського наукового симпозіуму «Невідкладні стани та анестезіологічне забезпечення в акушерстві, гінекології та мілітарній медицині», що відбудеться у м. Києві 8 - 9 листопада 2018 року.

  Організатори симпозіуму: Національна медична академія післядипломної освіти імені П.Л. Шупика, Українська військово-медична академія, Клінічна лікарня "Феофанія" Державного управління справами.

  Emergency and anesthetic care in obstetrics, gynecology and militaristic medicine
  Read more


  ГО «Асоцiацiя акушерiв-гiнекологiв України» повідомляє, що 20-21 вересня 2018 року в м. Києві, Будинок Кіно, вул. Саксаганського, 6 планується проведення Пленуму Асоціації акушерів-гінекологів України та науково–практичної конференції з міжнародною участю «Репродуктивне здоров’я в Україні: тенденції, досягнення, виклики та пріоритети» (до 90-річчя академіка Грищенка В.І.).

  Захід внесено в «Реєстр з’їздів, конгресів, симпозіумів та науково – практичних конференцій, які проводитимуться у 2018 р.», затверджений МОЗ та НАМН України.

  Reproductive Health in Ukraine: trends, achievements, challenges and priorities
  Read more


  З глибоким сумом сповіщаємо про смерть члена Асоціації, доктора медичних наук, професора, Заслуженого діяча науки і техніки України Вороніна Корнелія Валентиновича.

  Серце великого вченого, лікаря перестало битися на 81 році життя. Воно було віддане роботі та людям, які його оточували.

  Voronin К.В.
  Read more


  Запрошуємо Вас взяти участь у 15-му з’їзді Європейського товариства контрацепції та репродуктивного здоров'я (ESC) у Будапешті (9-12 травня 2018 року). Згідно з домовленістю між керівництвом Асоціації акушерів-гінекологів України і оргкомітетом Конгресу, реєстраційний внесок для членів Асоціації становитиме 310 євро (в порівнянні з повною вартістю 770 євро), що відповідає мінімальній вартості участі для наших Угорських колег.

  15th Congress of the European Society of Contraception and Reproductive Health
  Read more


  Маємо честь запросити акушер-гінекологів, репродуктологів, перинатологів та педіатрів взяти участь у Науково-практичний конференції з міжнародною участю «Сучасні аспекти збереження та відновлення здоров’я жінки», яка відбудеться 10-11 травня 2018 року найчарівнішому місті України - Вінниці.

  Науково-практичний конференції з міжнародною участю «Сучасні аспекти збереження та відновлення здоров’я жінки»
  Read more


  Асоціація акушерів-гінекологів України та Національний медичний університет імені О.О.Богомольця запрошують Вас взяти участь в науково-практичній конференції з міжнародною участю «Доказові аспекти сучасного акушерства та гінекології», яка відбудеться 16 березня 2018 року в приміщенні клубу Національного військово-медичного клінічного центру «Головний військовий клінічний госпіталь» за адресою м.Київ, вул. Госпітальна, 16.

  Жіноче здоров'я: імплементація сучасних протоколів в клінічну практику
  Read more


  Міністерство охорони здоров’я України, Національна академія медичних наук України, Асоціація акушерів-гінекологів України, Українська асоціація нефрологів та фахівців з трансплантації нирки, Інститут нефрології НАМН України, Дніпропетровська медична академія МОЗ України запрошують Вас взяти участь у роботі науково-практичної конференції з міжнародною участю «Актуальні питання репродуктивної медицини», яка відбудеться 22-23 березня 2018 р. та у роботі міждисциплінарного симпозіуму «Нирки і жіноче здоров’я» 23 березня 2018 р. у м.Дніпро, вул. Шолом-Алейхема, 4, конгрес-центр «Менора».

  Жіноче здоров'я: імплементація сучасних протоколів в клінічну практику
  Read more


  ДВНЗ "Тернопільський державний медичний університет ім. І.Я. Горбачевського МОЗ України", ГО "Асоціація акушерів-гінекологів України" запрошує Вас взяти участь у роботі Всеукраїнської науково - практичної конференції з міжнародною участю на тему: "Жіноче здоров'я: імплементація сучасних протоколів в клінічну практику", яка відбудеться 01-02 березня 2018 року у м. Тернопіль, відповідно до «Реєстру з’їздів, конгресів, симпозіумів та науково-практичних конференцій, які проводитимуться у 2018 році».

  Жіноче здоров'я: імплементація сучасних протоколів в клінічну практику
  Read more


  Радий Вам повідомити, що 2018 рік розпочався дуже гарною для нашої Асоціації новиною. Майже піврічні переговори та інтенсивна робота здійснена виконавчим комітетом завершилися успішним підписанням тристоронього Меморандуму про співпрацю між Асоціацією акушерів- гінекологів України (ААГУ), Європейською Радою та Коледжем з Акушерства та Гінекології (EBCOG) та групою компаній Кусум (Kusum Healthcare Private Limited).

  Найближчий Конгрес EBCOG, як Ви знаєте, має відбутись 8-10 березня в м.Париж (Франція) (www.ebcog2018.org).

  26 The European Congress European Council and College on Obstetrics and Gynecology
  Read more


  Участь делегації ГО «Асоціація акушерів і гінекологів України» в роботі Президії Європейської Ради та Коледжу з Акушерства та Гінекології (EBCOG) – або фахова медична євроінтеграція в дії.

  23-25 листопада 2017 року в м. Брюсель (Бельгія) відбулось чергове засідання Президії Європейської Ради та Коледжу з Акушерства та Гінекології (European Board and College of Obstetrics and Gynaecology – EBCOG), що одночасно є секцією з акушерства та гінекології Європейського Союзу Медичних Спеціалістів (Union Européenne des Médecins Spécialistes – UEMS).

  Всеукраїнська науково-практична конференція з міжнародною участю «Інноваційні технології в акушерстві та гінекології: від науки до практики»
  Read more


  Запрошуємо Вас взяти участь у Всеукраїнській науково-практичній конференції з міжнародною участю «Інноваційні технології в акушерстві та гінекології: від науки до практики».

  Конференція відбудеться 16-17 листопада 2017 року в мм. Івано-Франківськ – Яремче. Початок конференції 16 листопада 2017 р. о 09.00 год. у приміщенні «Івано- Франківська обласна філармонія», м. Івано-Франківськ, вул. Леся Курбаса, 3.

  17 листопада 2017 р. конференція продовжиться у м. Яремче у конференц-залі «РОМАНТІК СПА ГОТЕЛЮ».

  Всеукраїнська науково-практична конференція з міжнародною участю «Інноваційні технології в акушерстві та гінекології: від науки до практики»
  Read more


  Вашій увазі пропонується Проект Резолюції Пленуму ГО «Асоціація акушерів-гінекологів України» (надалі Асоціація), який відбувся 21.09.2017 р. у м.Одеса.

  Ваші пропозиції, зауваження та доповнення до проекту резолюції просимо надсилати на електронну адресу Асоціації assistant@aagu.com.ua.

  Закликаємо Вас до активного обговорення нижченаведеного Проекту резолюції Пленуму Асоціації.

  Науково-практична конференціяnз міжнародною участю «Акушерство, гінекологія та репродуктологія: освіта, клініка, наука»
  Read more


  Workshop organizers: Association of Obstetricians and Gynaecologists of Ukraine (AOGU) in cooperation with International Society of Ultrasound in Obstetrics and Gynaecology (ISUOG).

  Location: International Exhibition and Convention Center "Ukrainian House" (large exhibition hall).

  Address: Kiev, 2, Khreshchatyk Str., (2-nd floor, to the right).

  Audience: Physicians specialized in ultrasound diagnostic in obstetrics, prenatal diagnostic and fetal medicine, medical genetic specialists, obstetricians and gynecologists engaged in the management of high-risk pregnancies, lecturers from medical universities concerned to perinatal medicine.

  Семінар міжнародного товариства з ультразвуку в 
							 		акушерстві і гінекології «Досконалість в медицині плода. Частина І».
  Read more


  Користуючись нагодою, висловлюємо вам нашу щиру повагу і подяку за тривалу та плідну співпрацю і запрошуємо до участі в роботі ІІІ міждисциплінарного наукового конгресу з міжнародною участю «Актуальні питання інтенсивної терапії та анестезіологічного забезпечення в акушерстві, гінекології та неонатології», який відбудеться 2-3 листопада 2017 р. в м. Київ, вул. М. Юнкерова, 20. «Конгрес-отель Пуща», www.puscha-hotel.com.ua

  Захід включено до Реєстру з’їздів, конгресів, симпозіумів та науково-практичних конференцій, які проводяться у 2017 р.

  ІІІ міждисциплінарний науковий конгрес з міжнародною участю «Актуальні питання 
								інтенсивної терапії та анестезіологічного забезпечення в акушерстві, гінекології та неонатології»
  Read more


  21-22 вересня 2017 року в м. Одеса планується проведення Пленуму Асоціації акушерів-гінекологів України та науково–практичної конференції з міжнародною участю «Акушерство, гінекологія та репродуктологія: освіта, клініка, наука».

  Захід буде проведено у комфортабельному Готельному Комплексі «Одеса»(Україна, 65009, м. Одеса, Гагарінське плато, 5), розташованому в курортному центрі міста, в доступності від безлічі пам'яток, пляжів, парку, бізнес- і торгових центрів. Для проживання учасників заходу номери готелю надаються з 10 % знижкою.

  Науково-практична конференціяnз міжнародною участю «Акушерство, гінекологія та репродуктологія: освіта, клініка, наука»
  Read more


  ГО «Асоцiацiя акушерiв-гiнекологiв України» повідомляє, що 21-22 вересня 2017 року в м. Одеса планується проведення Пленуму Асоціації акушерів-гінекологів України та науково–практичної конференції з міжнародною участю «Акушерство, гінекологія та репродуктологія: освіта, клініка, наука».

  Захід внесено в «Реєстр з’їздів, конгресів, симпозіумів та науково – практичних конференцій, які проводитимуться у 2017 р.», затверджений МОЗ та НАМН України.

  Науково-практична конференціяnз міжнародною участю «Акушерство, гінекологія та репродуктологія: освіта, клініка, наука»
  Read more  1 2 3 4