• English
 • Russian
 • Ukrainian
 • Общественная организация«АССОЦИАЦИЯ АКУШЕРОВ-ГИНЕКОЛОГОВ
  УКРАИНЫ»

  Уважаемые коллеги!


  Не прогавте головну подію року для вітчизняного акушерства і гінекології – щорічний Пленум Асоціації акушерів-гінекологів України та науково–практичну конференцію з міжнародною участю «Акушерство та гінекологія: актуальні та дискусійні питання», (03-04 жовтня 2019 р., м. Київ).

  Форма реєстрації, реквізити для оплати та контактна інформація
  розміщені в кінці даного повідомлення


  Враховуючи Ваші численні пропозиції ми змінили локацію форуму і цього разу він відбудеться у стінах більш сучасного і технічно оснащеного Українського дому – у самому центрі нашої величної столиці місті-красені Києві (і, можливо, в останній раз у місці майбутнього офісу Президента України).

  Це найпотужніший науково-освітній захід, який щороку збирає понад 1000 учасників і підготовка до якого триває весь рік.

  Участь у даному дводенному форумі рівноцінна відвідуванню щонайменше 10 менш масштабних вузькотематичних заходів, адже у нас представлено більше 10 тематичних секційних засідань (більше 200 доповідей), які для Вас підготували і проведуть провідні акушери-гінекологи країни, окреме засідання, вже традиційно, за участі провідних представників міжнародних організацій FIGO та EBCOG, секція молодих вчених України, Латвії, Португалії, Польщі та інших країн. Буде проведено кілька майстер-класів, онлайн-включення з операційних та презентації з відеоматеріалами провідних хірургів України.

  І нарешті сенсація сезону – окрема секція, яку самостійно організує та проведе загадкова та інтригуюча група з соціальної FB «АКУШЕРСТВО ТА ГІНЕКОЛОГІЯ, ОБГРУНТОВАНІ ДОКАЗАМИ» - вперше в реалі.

  Серед наших доповідачів – найяскравіші і найхаризматичніші зірки вітчизняного акушерства, гінекології та репродуктології.

  Отже, наші надзвичайно цікаві секції і їхні зіркові модератори, доповідачі з України та інших країн:


  1-й день заходу

  «ПРЕЗИДЕНТСЬКА СЕКЦІЯ ТА ПЛЕНАРНЕ ЗАСІДАННЯ»

  Модератори: Президент ГО «ААГУ», академік НАМН України, проф. Запорожан В.М., President of EBCOG, Prof. Jacky Nizard, Віце-президент ГО «ААГУ» чл.-кор. НАМН України, проф. Маркін Л.Б., Почесний Президент ГО «ААГУ» Венцківський Б.М., Immediate Past-President of EBCOG, Prof. Tahir Mahmood.


  За існуючою традицією, починаючи з 2011 року, до нас завітають з цікавими та фундаментальними доповідями наші колеги та партнери з Європейського та Світового фахових товариств:

  Діючий Президент EBCOG, Prof. Jacky Nizard поділиться досвідом організації антенатальної допомоги у Франції: хто платить, хто контролює, хто є безпосередніми виконавцями і яка роль відведена професійному лікарському товариству. Його друга доповідь буде присвячена особливостям ведення вагітності й пологів у пацієнток після баріартричних втручань на прикладі останнього гайдлайну, щойно виданого Французьким Коледжем з Акушерства та Гінекології. Хірургічна косметологія метаболічного синдрому набуває характеру епідемії в розвинутих країнах Європи, зокрема у Франції. Чи впливає це на антенатальний догляд, стан плода та обрання методу розродження таких пацієнток – дізнаємось з його виступу на спільній секції EBCOG-ААГУ.

  Чинний Past-President EBCOG, Prof. Tahir Mahmood під час Президентської секції розкаже, що потрібно для того щоб убезпечити себе і пацієнтів від професійних помилок на прикладі клінічної практики акушера-гінеколога в Сполученому Королівстві. А також поділиться оновленими доказовими даними, щодо впливу метаболічного синдрому на репродуктивну функцію жінок.

  З блискучими, і як завжди, повними артистизму і професійної гідності доповідями виступить давній друг нашої Асоціації, член комітету з етичних аспектів репродукції людини та жіночого здоров’я FIGO, Prof. Frank Chervenak. Ви дізнаєтесь як зберегти професіоналізм, уникнути насильства та судових процесів в роботі лікаря, а також, про занедбані чесноти в перинатальній медицині.
  «АКТУАЛЬНІ ТА ДИСКУСІЙНІ ПИТАННЯ ЕКСТРАГЕНІТАЛЬНОЇ ПАТОЛОГІЇ ВІГІТНИХ»

  Модератор:

  чл.-кор. НАМН України, проф. Медведь В.І. (м.Київ)


  «СЕКРЕТИ ЕНДОКРИННОЇ ГІНЕКОЛОГІЇ»

  Модератори:

  чл.-кор. НАМН України, проф. Татарчук Т.Ф. (м.Київ)

  проф. Дубоссарська З.М. (м.Дніпро)
  «АКТУАЛЬНІ ТА ДИСКУСІЙНІ ПИТАННЯ АКУШЕРСТВА»

  Модератори:

  проф. Грищенко О.В. (м.Харків),

  проф. Романенко Т.Г (м.Київ),

  проф. Геряк С.М. (м.Тернопіль)
  «АКТУАЛЬНІ ПИТАННЯ ТА ДИСКУСІЙНІ ПИТАННЯ ГІНЕКОЛОГІЇ»

  Модератори:

  проф. Суханова А.А. (м.Київ),

  проф. Пирогова В.І. (м.Львів)  «ГЛОБАЛЬНА СЕКЦІЯ, СПІЛЬНО З EBCOG»

  Модератори: Голова виконавчого комітету ГО «ААГУ», чл.-кор. НАМН України, проф. Камінський В.В., Prof. Juriy Wladimiroff, Prof. Petr Velebil (EBCOG), доц. Андрій Ткаченко.

  З грунтовними і наповненими величезним практичним досвідом лекціями виступить Почесний член ГО «ААГУ», Prof. Juriy Wladimiroff. Він поділиться сучасними поглядами на проблему макросомії плода, У вступній частині Пленуму ви також почуєте його міркування, щодо якості підготовки лікарів акушерів-гінекологів в Україні з позицій Європейських стандартів, за результатами першого акредитаційного візиту EBCOG в одну з навчально-клінічних баз нашої країни.


  Вперше до нашої професійної спільноти приєднається гість з «близького зарубіжжя» та EBCOG Executive member, керівник Перинатального центру Інституту охорони матері та дитини, очільник Центру співпраці ВООЗ з перинатальної медицини у м. Прага (Чехія), Prof. Petr Velebil. Він зупиниться на проблемі перебігу вагітності та пологів у жінок старшого віку та поділиться досвідом організації перинатальної допомоги в Чеській Республіці.  «НЕОЗВУЧЕНІ ПИТАННЯ В АКУШЕРСТВІ І ГІНЕКОЛОГІЇ»
  секція мережевної групи "Акушерство та гінекологія, обгрунтовані доказами".
  ФОРМАТ: PECHA-KUCHA (перекладається з японської приблизно як "бла-бла-бла") - презентація обмежена часом і кількістю слайдів.

  Модератори:

  Nataly Tovstolytkina (м.Київ),

  Андрій Вознюк (м.Вінниця)  2-й день заходу  «СЕКРЕТИ ОПЕРАТИВНОЇ ГІНЕКОЛОГІЇ»

  Модератори:

  проф.Гладчук І.З (м.Одеса).,

  проф.Голяновський О.В. (м.Київ),

  проф.Чайка К.В. (м.Київ)

  Відеопрезентація клінічних випадків і оперативних втручань

  Майстер – клас I: Вагінальна гістеректомія. On-Line.

  II Майстер – клас: Лапароскопічна супрацервікальна гістеректомія. On-Line.


  «СЕКРЕТИ РЕПРОДУКТИВНОЇ МЕДИЦИНИ»

  Модератори: Президент асоціації репродуктологів України, проф. Юзько О.М. (м.Чернівці), проф. Грищенко М.Г. (м.Харків), проф. Суслікова Л.В. (м.Київ)

  Частина 1. Багатоплідна вагітність та пологи у жінок після допоміжних репродуктивних технологій

  Частина 2. Онкофертильність: реалії України

  «СЕКРЕТИ МЕДИЦИНИ ПЛОДА»

  Модератор: проф. Жук С.І. (м.Київ)  «КОМПЛЕКСНА ДІАГНОСТИКА ПЕРИНАТАЛЬНИХ УСКЛАДНЕНЬ»

  Модератори:

  проф. Гордієнко І.Ю. (м.Київ),

  проф. Лук’янова І.С. (м.Київ)

  «НЕОНАТОЛОГІЯ ЯК СКЛАДОВА ПЕРИНАТАЛЬНОЇ МЕДИЦИНИ»

  Модератори:

  чл.-кор. НАМН України, проф. Шунько Є.Є.,

  проф. Жданович О.І.
  «ДИТЯЧА ГІНЕКОЛОГІЯ»

  Модератори:

  проф. Вовк І.Б (м.Київ),

  проф. Тучкіна І.О. (м.Харків)

  Бліц-огляд: цікаві і рідкісні клінічні випадки в практиці дитячого гінеколога (доповіді до 5 хвилин)  «КЛІНІЧНА ПРАКТИКА. ВЛАСНИЙ ДОСВІД ТА ОГЛЯДИ ГАЙДЛАЙНІВ»

  Модератори:

  експерт МОЗ з акушерства і гінекології проф. Савченко С.Є. (м.Київ),

  Президент асоціації Акушерських Анестезіологів України, проф. Ткаченко Р.О. (м.Київ)
  «РЕПРОДУКТИВНЕ ЗДОРОВ’Я ЖІНКИ»

  Модератор: проф. Подольський В.В. (м.Київ)


  «ІННОВАЦІЇ В АКУШЕРСТВІ ТА ГІНЕКОЛОГІЇ»

  Модератори:

  проф. Бойчук А.В (м.Тернопіль),

  проф. Макарчук О.М. (м.Івано-Франківськ)


  Засідання UNTOG «СЕКЦІЯ МОЛОДИХ ВЧЕНИХ»

  Модератори:

  президент УНТОГ Камінський А.В. (м.Київ),

  Мудра Ю.С. (м.Київ)

  У спільному засіданні молодіжного товариства інтернів і молодих лікарів України (УНТОГ) та їх європейських колег (ENTOG) з презентацією власного досвіду навчання, практичної та наукової роботи виступатимуть молоді колеги з Латвії, Португалії, Польщі, які представлять цікаві клінічні випадки, відеопрезентації, ви також зможете ознайомитись з науковими дослідженнями в акушерстві та гінекології, що виконуються молодими лікарями в нашій країні та інших країнах Європейського регіону.  Більше ніде Ви не зможете за 2 дні ознайомитись з таким величезним обсягом інформації, а до того ж отримати сертифікат, що надає 10 балів до атестаційного портфоліо.

  ЧЕКАЄМО НА ВАС! ПОСПІШАЙТЕ РЕЄСТРУВАТИСЬ, КІЛЬКІСТЬ МІСЦЬ ОБМЕЖЕНА!

  Оргкомітет

  Звертаємо Вашу увагу на порядок реєстрації:

  1. Попередня (основна) реєстрація на сайті асоціації в режимі on-line можлива лише після попередньої сплати реєстраційного внеску і внесенні номеру квитанції.

  2. Розмір реєстраційого внеску залежить від терміну реєстрації (включає участь в роботі конференції, харчування, пакет матеріалів, сертифікат учасника) і становить:

  з 1 вересня до 28 вересня та на початку роботи заходу (при наявності вільних місць)
  для всіх учасників 2000 грн.
  для членів Асоціації* 1500 грн.
  для студентів та інтернів* 700 грн.

  * при наявності посвідчення

  УВАГА! Призначення платежу – Прізвище учасника Благодійний внесок.

  Наші реквізити:

  Громадська організація «Асоціація акушерів-гінекологів України»

  03037 м. Київ проспект В.Лобановського, 2 ЄДРПОУ 21656621

  р/р 26001700231363

  ПАТ КБ "Правекс-Банк" МФО 380838

  Контактна інформація Оргкомітету конференції:

  0504695851 – Ганна Сергіївна Тимко (економічні питання),

  0503895520 – секретаріат Асоціації.

  Електронна адреса: assistant@aagu.com.ua